Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAGUAR XJ

7. 3. 2007

Jaguar XJ: překlenovací facelift

Jaguar XJ: překlenovací facelift
Osvěžený exteriér vypadá dobře, ale bude to na další dva roky stačit?

Všichni už víme, že Jaguar definitivně opouští konzervativní linii. Než ale uvede na trh novou generaci moderních a sexy aut, musí si vystačit s tím co má. V Ženevě proto uvidíme faceliftovaný velký sedan XJ, který má překlenout mezeru do příchodu zcela nového modelu v roce 2009.

Každá jednotlivá změna je tak drobná, že si jí pravděpodobně ani nevšimnete. Přesto v součtu díky nim auto působí o chloupek současněji. Nárazníky jsou mohutnější, odvážněji tvarované a sahají blíž k zemi. Mřížka chladiče má nový tvar i výplet. Za předními blatníky se objevily vertikální průduchy po vzoru Range Roveru V8 Supercharged. Výčet vnějších úprav uzavírají sportovněji střižené prahy a zadní spoiler.

Výčet exteriérových úprav uzavírají blinkry ve zpětných zrcátkách, sportovněji střižené prahy a zadní spoiler. Vyšší verze XJ dostanou už v sérii devatenáctipalcová kola.

Tím se ale invence konstruktérů vyčerpala. Uvnitř Vás čekají pouze nová sedadla a rozšířený seznam standardní výbavy (vyhřívání sedadel, rozhraní Bluetooth), stejné zůstávají rovněž technické specifikace a nabídka motorů.

Z čistě technického hlediska to nevadí. Stávající XJ s celohliníkovou karoserií patří k nejlépe ovladatelným limuzínám, má skvělé řízení a dobrou kvalitu jízdy. Jenže svým příliš konzervativním designem odrazuje mnoho potenciálních zákazníků. Buďte si jisti, že nikdo se netěší na zcela nový model tolik jako samotný Jaguar.

autoweb.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Candid Ways to Downgrade Blood Distress

(Anerournogue, 9. 10. 2018 7:58)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-moins-cher-nantes/